25 Янв 2018

Кінська їзда в Карпатах

kin1nНа відміну від міської суєти, поїздка на конях — це можливість насолодитися красою природи.

Переваги кінної прогулянки в Карпатах

Кінь не тільки благородна і вірна істота, це тварина, яку завжди цінували за її неймовірне терпіння. Зрештою, у Карпатах існує чимало куточків, де приємно кататися вершки на коні: гірські полонини з вівцями, дикі стежки, дороги біля гірських річок, туристичні маршрути.

Кінська поїздка по красотам Карпат буде запам’ятована назавжди. Незабутні враження та емоції від живописних пейзажів западуть в душу навіть досвідченому мандрівнику.

Чи безпечно, місця і ціна катання?

Ви можете відправитись на подорож з конями у Карпати кількома способами. Перша — на прямій лінії з досвідченим наїзником, яких ви можете знайти біля конюшні або біля точки продажу екскурсій. Якщо ви відпочиваєте з дітьми, у таких місцях часто можна побачити катання на коні для дітей.

Другий спосіб — трохи дорожче — договір з адміністрацією готелю або господарем маєтку щодо надання цього корисного і цікавого відпочинку. Таку послугу надає http://hutir.org/uk.

Відпочинок вершки або сидіння в затишних гуцульських санях дозволяється навіть початківцям. До початку прогулянки інструктори нададуть правила безпеки і інструкцію щодо керування конем, розкажуть вам, як піклуватися про тварин. У подорожі ви будете впевнені та насолоджуватися процесом.

Допоможіть своєму здоров’ю

У багатьох наукових досліджень говориться, що проводити час з конем позитивно сприяє на фізичне та психічне здоров’я людини. Щоденний нервовий стрес в старі часи, без коливань, лікувався за допомогою прогулянки на коні. Зараз, вчені повідомляють о позитивних зрушеннях стосовно терапії і профілактики захворювань, пов’язаних з кривизною хребта, функціонуванням шлунку та судинної системи людини, ендокринної, дихальної та нервової систем.

Різноманітні гірські прогули на конях

Зимою красиві та тихі коні карпатської породи застосовуються для пересування людей на санях, наприклад — переїзд на підйомники. Ви також можете знайти такі незвичайні пропозиції, як романтична поїздка на санях з конями. Подібні прогулянки в літній період дадуть змогу відчути себе завойовником гір та непрохідних шляхів.

Отже, якщо ви розглядаєте літні канікули в Карпатах — ми рекомендуємо вирушити на кінну прогулянку та відчути себе вершником. Ви відчуєте спокій в душі та близькість з натурою, разом з відчуттям безтурботності та захоплення, що дає їзда на коні посеред дикої природи. Ви обов’язково покращите своє здоров’я і почуватиметесь краще.


Интернет реклама УБС

Вы можете следить за комментариями с помощью RSS 2.0 ленты. Вы можете оставить комментарий. Трекбеки закрыты.
Оставить комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>